Kontakta oss

Växel MidTrailer


0382-672 60


Tryck

1. Reservdelar

2. Order & Innesälj

3. Ekonomi

4. Leverans

Följ oss för tips, trix och erbjudanden!

Kontaktpersoner

Lars Thorèn

CEO
lars.thoren@midtrailer.se
0382- 42 11 08

Regina Abduramanovski

COO/CFO
regina@midtrailer.se
0382-672 66

Mikael Jonsson

Production & Logistic Manager
mikael.jonsson@midtrailer.se
0382-672 65

Tord Lätt

Strategic Purchase
tord.latt@midtrailer.se
0382-42 11 21

Katarina Stanczyk

Procurement Officer
katarina@midtrailer.se
0382-672 67

Jadranko Basic

Technical Manager
jadranko@midtrailer.se
0382-672 63

Joakim Augustsson

Indoor Sales / Used Trailers
joakim.augustsson@midtrailer.se
0382-42 11 07

Christian Karlsson

Indoor Sales/Spare Parts
christian@midtrailer.se
0382-42 11 04

Karin Svensson

Indoor Sales/Material Planner
karin.svensson@midtrailer.se
0382-42 11 09

Victoria Fernlund

Financial Administrator
victoria@midtrailer.se
0382-672 68

Anders Nilsson

Marketing Coordinator
anders.nilsson@midtrailer.se
0382-42 11 22

Stefan Wargdalen

Sales Manager, North Sweden and Norway
stefan.wargdalen@midtrailer.se
0382-672 62

Magnus Ekdahl

Sales Manager Rental, Sweden and Norway
magnus@midtrailer.se
0382-42 11 05

Fredrik Richter

Sales Manager, South Sweden and Finland
fredrik.richter@midtrailer.se
0382-42 11 02

Viktoria Fransson

Marketing Coordinator
Föräldraledig under 2018

Varan placerades i inköpslistan.